logo
Apie treniruoklius

Šiandien, kai visi bėga ir skuba gyventi, nedažnas susimąstome apie sporto ir sveikos gyvensenos svarbą mūsų kasdieniniame gyvenime. Greitas maistas, greitas kasdienis tempas, daug streso ir labai mažai fizinio aktyvumo - tai bene kiekvieno šiuolaikinio žmogaus kasdienybė. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad dėl fizinio aktyvumo stokos  statistikai  reikšmingai mažėja žmonių gyvenimo trukmė, stipriai padidėja galimybės patologinėms būklėms formuotis, ženkliai sumažėja darbingumas. Asmeniui, siekiančiam gyventi pilnavertį gyvenimą, reikia sportuoti mažiausiai penkias valandas per savaitę, ką retas žmogus šiais laikais sau gali leisti...

 

Uždaroji  akcinė bendrovė „Sveikata Tau" siūlo produktą, naudingą visiems - ir jauniems, ir senjorams, ir besistengiantiems išsaugoti savo jaunatviškumą, kokio amžiaus jie bebūtų. Lauko treniruokliai, kuriuos galima pastatyti bet kokiame miesto parke, sudaro puikią galimybę žmonėms, neturintiems laiko keliauti į sporto klubą ir vertinantiems gryną orą ir natūralią aplinką, užsiimti sportiniais pratimais bet kokiu paros metu.

 

Mūsų įmonės produkciją jau pasirinko nemažai miestų ir miestelių, kurių gyventojai kasdien džiugiai atsiliepia apie tokią galimybę praleisti laiką naudingai, pabendrauti su bendraminčiais, įgyti naujų pažinčių ir tiesiog pabendrauti, kartu gerinant savo bendrą sveikatos būklę ir treniruojant raumenis, tarp jų:

 

  • Trys miesto parkai Kaune (Dainavos, Santarvės, Kalniečių);
  • Trys mokyklos Druskininkuose;
  • Miesto parkas Utenoje;
  • Trys miesto parkai Vilniuje (Pašilaičių ir Karoliniškių mikrorajonuose);
  • Marijampolėje, „Tėviškės namuose";
  • Tauragėje;
  • Joniškio „Saulės" pradinėje mokykloje.

 

Lauko treniruoklių kompleksas sudarytas iš dešimties lauko treniruoklių, kuriais treniruojamos visos kūno raumenų grupės. Komplektą sudarančiais lauko treniruokliais vienu metu gali naudotis 25 žmonės. Treniruoklių detalės pagamintos iš aukščiausios rūšies nerūdijančio plieno ir nudažytos elektrochemijos principu paremto elektrolizės dažymo, dar vadinamo kataforezes, būdu, kuris garantuoja apsaugą nuo korozijos ištisus metus. Paviršius nudažytas aukštatemperatūriniais polisteriniais dažais, kurie užtikrina lauko treniruoklių ilgaamžiškumą. Detalės, skirtos sėdėti, yra atsparios ultravioletiniams spinduliams ir temperatūrų skirtumams.

 

Taip pat siūlome naujieną- lauko treniruoklius neįgaliesiems, kurių aprašymus taip pat rasite kataloge.

 

Treniruokliai neįgaliesiems jau pastatyti Tauragėje.

 

LAUKO TRENIRUOKLIŲ PAGRINDINĖS YPATYBĖS (TECHNINIAI DUOMENYS)

 

Komplektą sudarančių visų treniruoklių konstrukcijų atramų skersmuo yra Ø 165 mm, jos pagamintos iš 5 mm storio metalo lakštų.

 

Prie pamatinių konstrukcijų pritvirtintų ir svorį pakeliančių judriųjų treniruoklio dalių skersmuo yra Ø 90 mm, jos pagamintos iš 3 mm storio metalo lakštų.

 

Prie pamatinių konstrukcijų pritvirtintų aksesuarų ir nejudrių treniruoklio dalių, skirtų įsikibti ar įsiremti, skersmuo yra Ø 60 mm, jos pagamintos iš 3 mm metalo lakštų.

 

Dujinio suvirinimo būdu sutvirtinta pamatinė treniruoklio konstrukcija ir prie jos pritvirtintos visos nejudriosios dalys sudaro monolitinį rėmą.

 

Treniruoklių rėmai ir į monolitinę konstrukciją prie jo pritvirtintos dalys nudažytos kataforezės būdu, kuris garantuoja apsaugą nuo rūdžių. Įmerkiamoji viso gaminio kataforezė atliekama tik tada, kai pabaigiami visi suvirinimo ir kiti montavimo darbai.

 

Iškart po kataforezės metalinių gaminių paviršius dažomas pageidaujama spalva aukštatemperatūriniais poliesteriniais dažais, šitaip užtikrinant lauko treniruoklių ilgaamžiškumą.

 

Judriosios treniruoklio dalys prie atramos pritvirtintos guoliais, kurių skersmuo yra toks pat kaip ir tvirtinamųjų dalių. Tvirtinimui naudojamų dvigubų guolių ir juose paslėptų lankstų dėka gaminys yra apsaugotas nuo nepalankių oro sąlygų. Treniruoklių jungiamosios dalys sudaro uždarą sistemą, tai užtikrina gaminį nuo bet kokios rūšies intervencijos įprastinio jo naudojimo metu.

 

Sėdėjimui skirti paviršiai bei aksesuarai yra atsparūs ultravioletiniams spinduliams ir atsparūs nepalankioms oro sąlygoms, kadangi jie pagaminti iš poliesterio medžiagos naudojant vieną modelį.

 

Treniruoklių rankenos bei rėmai, skirti įsikabinimui, pagaminti iš specialaus kaučiuko, kurio dėka laikymasis yra paprastas, išvengiant tokių problemų kaip rankų slydimas dėl suprakaitavusių delnų ir pan.

 

Komplektą sudarantys visi treniruokliai pagaminti atsižvelgiant į kūno ir raumenų sandaros bei biomechaninius kūno judesių standartus. Treniruokliuose nėra jokių paviršinių detalių, galinčių neigiamai paveikti žmogaus kūną. Ypatingai detalės, turinčios tiesioginį sąlytį su žmogaus kūnu, yra suapvalintos, išvengiant aštrių kampų. Treniruokliai yra minimalistiniai, pagaminti tik iš būtiniausių dalių, todėl naudojimasis jais yra labai paprastas.

 

Prie komplektą sudarančių visų treniruoklių yra pritvirtintas iliustruotas aprašymas, kuriame nurodyta, kokiu tikslu ir būdu jis naudotinas. Iliustruotas aprašas užrašytas oro sąlygoms atspariu būdu ant aliuminio lentelių.

 

Fitneso lauko treniruoklių komplektas sudarytas iš 10 treniruoklių, kuriais treniruojama 15 skirtingų kūno funkcijų. Komplektą sudarančiais treniruokliais gali naudotis 21 žmogus, šitaip suformuojant sporto centrą.

 

Lauko treniruokliai turi būti tvirtai įmontuojami į žemę. Įmontavimo į kietą žemę būdas ypatingai rekomenduotinas tiems treniruokliams, kuriuose yra judrių dalių, kad laikui bėgant jie neišsibalansuotų, patvariai stovėtų ant pagrindo būtų išvengta bet kokio pobūdžio grėsmės juos naudojančių žmonių saugumui.